ଜିଓମାର୍ଟ ଓ ସ୍ମାର୍ଟ ସୁପର ଷ୍ଟୋରରେ ଫୁଲ ପଇସା ୱସୁଲ୍ ସେଲ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/ଭୁବନେଶ୍ବର: ଜିଓ ମାର୍ଟ ଓ ସ୍ମାର୍ଟ ସୁପର ଷ୍ଟୋର ଭାରତର ସର୍ବବୃହତ୍ ଓ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଗ୍ରୋସେରି ସେଲ୍ ଉତ୍ସବଫୁଲ୍ ପଇସା ୱସୁଲ୍ ସେଲ୍ କୁ ଜିଓମାର୍ଟ ରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୪ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସେଲ୍ ଅଗଷ୍ଟ ୧୮ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିବ ଓ ଏଥିିରେ ସାମିଲ୍ ରହିଛନ୍ତି ୧୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ଷ୍ଟୋରସ୍ମାର୍ଟ ସୁପରଷ୍ଟୋରସ୍ମାର୍ଟ ପଏଂଟ ଓ ରିଲାଏନ୍ସ ଫ୍ରେସ ର ବିଶାଳ ନେଟୱର୍କ। ଫୁଲ୍ ପଇସା ୱସୁଲ ସେଲ୍ ର ମୁଖ୍ୟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସମଗ୍ର ଗ୍ରୋସେରୀ କ୍ରୟ ଉପରେ ସର୍ବାଧିକ ସଂଚୟ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିବା। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏହି ସେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରମୁଖ ସାମଗ୍ରୀପ୍ୟାକେଜ୍ ଖାଦ୍ୟଘର ଓ ପର୍ସୋନାଲ୍ କେୟାରଦୁଗ୍ଧଜାତ ସାମଗ୍ରୀସାଧାରଣ ମର୍ଚ୍ଚାଣ୍ଡାଇଜ୍ ଓ ପ୍ରମୁଖ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ର ପୋଷାକ ତଥା ସାମଗ୍ରୀ ଉପରେ ଅତୁଳନୀୟ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି।

ବିସ୍କୁଟ୍‌ଚକୋଲେଟ୍ ଓ ସାମ୍ପୁ ଉପରେ ୫୦% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି ଓ ଏହା ସହିତ ମୃଦୁପାନୀୟଟୁଥ୍‌ପେଷ୍ଟନୁଡଲ୍‌ସ ଓ ସାବୁନ ଉପରେ ୩୩% ର ସର୍ବନିମ୍ନ ଡିସକାଉଂଟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି। ଆଉ ମଧ୍ୟ ଡିଟରଜେଂଟ ସାମଗ୍ରୀରେ ୩୦% ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି। ଏମଆରପି ଟ.୧୪୭୦ ମୂଲ୍ୟର ବାସୁମତୀ ଚାଉଳ ଓ ତେଲର କମ୍ବୋ କୁ ମାତ୍ର ଟ.୧୦୪୯ ରେ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯାଇପାରିବ। ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସାମଗ୍ରୀଗୁଡ଼ିକୁ ଜିଓମାର୍ଟ ଆପ୍ ରେ ଅର୍ଡ଼ର ଦେଇପାରିବେ ଓ ଏହାକୁ ନିଜର ଘରେ ମାଗଣାରେ ଡେଲିଭରି ପାଇପାରିବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଭଲ କଥା ହେଉଛି ଯେ ମାଗଣା ଡେଲିଭରି ସେବା ପାଇଁ ଏଥିରେ କୌଣସି ସର୍ବନିମ୍ନ ଅର୍ଡ଼ର ସୀମା ନାହିଁ।

ଜିଓମାର୍ଟ ହେଉଛି ରିଲାଏନ୍ସ ରିଟେଲ୍ ର ନୂଆ କମର୍ସ ବହୁମୁଖୀ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପଦକ୍ଷେପ ଯାହାକି ସାରା ଭାରତରେ ୨୦୦ ରୁ ଅଧିକ ସହରରେ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଜାତୀୟ ଖବର, ବ୍ୟବସାୟ, ରାଜ୍ୟ ଖବର, ଅତୁଳନୀୟ ରିହାତି, ଗ୍ରୋସେରି ସେଲ୍ ଉତ୍ସବ, ଜିଓ ମାର୍ଟ, ଫୁଲ୍ ପଇସା ୱସୁଲ୍ ସେଲ୍, ସ୍ମାର୍ଟ ସୁପର ଷ୍ଟୋରThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *