ରାଶିଫଳ : ଅଗଷ୍ଟ 13 ତାରିଖ ଶୁକ୍ରବାରରେ ଆଠଟି ରାଶି ଉପରେ ହନୁମାନଙ୍କ ରହିଛି ଆର୍ଶିବାଦ

ମେଷ : ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ । ସେଠାରେ ଟଙ୍କା ରହିବ । ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଘନିଷ୍ଠ ହେବ । ଭୁଲ୍ କରି ବିରୋଧୀମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ । ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇବାରେ ବାଧା ଆସିବ ।

ବୃଷ : ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ । ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର । ଅତିଥିମାନେ ଆସିବେ । ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ତଥାପି ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଚାଲ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ । ପରିବାରରେ ଏକ ତିକ୍ତ ପରିବେଶ ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ : ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ହଠାତ୍ ଲାଭ ହେବ । ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ । ଆପଣ ଲାଭଦାୟକ ଖବର ପାଇବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହେବ । ସାଧୁମାନଙ୍କର ଏକ ସଭା ହେବ । କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ତୁମର ଚାକିରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

କର୍କଟ : ସାମାଜିକ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ଆଘାତ ଏବଂ ରୋଗ ହେତୁ କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ । ଅସଙ୍ଗତି କ୍ଷତି ଘଟିବ । ବିବାଦ କର ନାହିଁ । ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଗୃହ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ସମ୍ଭବ । ଆଗ୍ରହ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ସିଂହ : ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ଏକାଠି ହେବ । ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଯଦି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା ସହିତ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରାଯାଏ ତେବେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ।

କନ୍ୟା : କାର୍ଯ୍ୟ ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ତୁମେ ଭଲ ଖବର ପାଇବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବିଳାସ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ । ସ୍ଥିର ସମ୍ପତ୍ତିର ବିଷୟ ଜଟିଳ ହେବ । ସାଙ୍ଗମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମ୍ଭବ । କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ।

ତୂଳା : ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ । ଥକ୍କା ଲାଗିବ । କୋର୍ଟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ । ପୂଜା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ପରିବାର ଏବଂ ସମାଜରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଭାଷଣରେ ମଧ୍ୟମତା ଆବଶ୍ୟକ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ ।

ବିଛା : ଟଙ୍କା ଆସିବ । ବାଧା ଏବଂ ସତର୍କତା ପରେ ସଫଳତା ଆସିବ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରନ୍ତୁ । ଚୋରି, ଆଘାତ ଏବଂ ବିବାଦ ଇତ୍ୟାଦି କାରଣରୁ କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ । ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

ଧନୁ : ତୁମ ଜୀବନ ସାଥୀଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ । ଆଇନଗତ ବାଧା ଦୂର ହେବ । ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରାଯିବ । ସହଭାଗୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିବେ। ବିକାଶ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ। ଏକ ପୁରୁଣା ରୋଗ ପୁନର୍ବାର ହୋଇପାରେ । ସେଠାରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ ।

ମକର : ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସେଠାରେ ଲାଭଜନକ କାରବାର ହେବ । ଆପଣ ସଫଳତା ସହିତ ଅସୁବିଧାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ । ପତି ସହିତ ଆର୍ଥିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ପରିବାର ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେବ । ଜମି ଏବଂ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ବେକାରୀ ଦୂର ହେବ ।

କୁମ୍ଭ : ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପଣ୍ଡିତମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ସହଭାଗୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗ କରିବେ । ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ପାର୍ଟୀ ଏବଂ ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରାଯିବ ।

ମୀନ : ହଠାତ୍ ଦୂର ଯାତ୍ରା ଯୋଗୁଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ । ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପରିବାର ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେବ । ବିବାଦକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, ରାଶିଫଳThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *