ରାଶି ଉପରେ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ଚଳନ ହେଲେ କଣ ରହିବ ପ୍ରଭାବ, ଜାଣନ୍ତୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ଏହି ରହସ୍ୟ

ଚନ୍ଦ୍ର ଗମନାଗମନ 2021 ତାରିଖ ପ୍ରଭାବ – ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ଚନ୍ଦ୍ର ଶୁଭ୍ର ଏବଂ ଚଞ୍ଚଳତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ । ଚନ୍ଦ୍ରର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ଜୀବ ଏବଂ ଉଦ୍ଭିଦ ଉପରେ ପଡିଥାଏ। ପୃଥିବୀର ଜଳ ଉପାଦାନ ଉପରେ ଚନ୍ଦ୍ରର ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରଭାବ ରହିଛି ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

ସେହିଭଳି ମନୁଷ୍ୟର ମନ ଉପରେ ଚନ୍ଦ୍ରର ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବଡ ଅଟେ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଆମର ମାନସିକତା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ମଧ୍ୟ ବଦଳିବାରେ ଲାଗେ । ବେଳେବେଳେ ଆମେ ଖୁସି, ବେଳେବେଳେ ଆମେ ଦୁଃଖିତ କିମ୍ବା ବେଳେବେଳେ ମାନସିକ ଅବସାଦର ଶିକାର ହେଉ।

ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଚନ୍ଦ୍ର ନିଜେ ପ୍ରଭାବିତ କରନ୍ତି ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ନଅ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଦ୍ରୁତତମ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ଯେତେ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ, ଏହା ମନୁଷ୍ୟର ପ୍ରକୃତି ଉପରେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ସମୁଦ୍ରକୁ ଆସୁଥିବା ଜୁଆର ସ୍ଥିତିକୁ ମଧ୍ୟ ଚନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ଆଧାର କରି ବିଚାର କରାଯାଇଛି।

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଚନ୍ଦ୍ରର ବୃଷ ରାଶିକୁ ଗମନାଗମନ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ଚନ୍ଦ୍ର ବୃଷରେ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନ ପାଇଥାଏ ଏବଂ ଏହି ରାଶିରେ ଚନ୍ଦ୍ରର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ । ବୃଷ ରାଶିରେ ଚନ୍ଦ୍ରର ଗମନାଗମନ ଚନ୍ଦ୍ରର ଶୁଭ୍ରତା ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବକୁ ବଢାଇବାକୁ ଯାଉଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମସ୍ତ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଚନ୍ଦ୍ର ବୃଷ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ କିପରି ହୋଇପାରେ ।

ମେଷ- ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଏଥର କିଛି କାମ ପାଇଁ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟଟି ପାଇଁ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି । ଦାୟିତ୍ବର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଚାପ ପଡ଼ିବ। ଆଜି ତୁମର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କିଛି ଆରାମ ଦେଖିପାରିବେ, ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ଆସୋସିଏସନ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ |

ବୃଷ- ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ଏଥର ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟର ଅତ୍ୟଧିକତା ଦେଖାଏ । ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣର ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ, କିଛି ଅନ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଅସାବଧାନତା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଯେକୌଣସି ସମୟ ଦେବାକୁ ଚାହିଁବେ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ । କିନ୍ତୁ ଭଲ ହେବ । ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ।

Read Moreଧର୍ମ, ବିଶେଷ ଖବର, ଚନ୍ଦ୍ର ଚଳନ, ରାଶି ଉପରେ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପ୍ରଭାବThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *