କଲମ୍ବୋ ଅନ୍ତିମ ଟି-୨୦: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳ ପାଇଁ କର ବା ମର ପରିସ୍ଥିତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପରାଜୟ ପରେ ଆଜି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ସିରିଜର ତୃତୀୟ ତଥା ଶେଷ ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିରୋଧରେ କର ବା ମର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍ ୧-୧ ରେ ବରାବର ଅଛି ଏବଂ ଏହାର ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ମ୍ୟାଚ୍ ଆଜି ଖେଳାଯିବ।

ଗତକାଲି ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ରୋମାଞ୍ଚକର ୪ ୱିକେଟ୍ ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଜିତି ସିରିଜକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛି। ଅଲରାଉଣ୍ଡର କୃନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଏବଂ କ୍ୱାରାଣ୍ଟିନ ପ୍ରୋଟୋକଲ ଯୋଗୁଁ ଭାରତର ୯ ଖେଳାଳି ଚୟନ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାରତ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ନବଦୀପ ସାଇନିଙ୍କ ସମେତ ୬ ଟି ବିଶେଷଜ୍ଞ ବୋଲରଙ୍କୁ ଖେଳାଇଥିଲା।

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଭାରତ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ପିଚରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସ୍ପିନରଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରି ମାତ୍ର ୧୩୨ ରନ ସ୍କୋର କରିପାରିଥିଲା। ଏହାର ଜବାବରେ ମ୍ୟାଚରେ ଦୁଇଟି ବଲ ବାକି ରହି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିଥିଲା। ​​ଯାହା ଶେଷ ଓଭର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଞ୍ଚକର ଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଜିତିବା ପାଇଁ ଉଭୟ ଦଳ ନିଜ ନିଜର ଶତ ପ୍ରତିଶତ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିବେ।

ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଆଜି (ଗୁରୁବାର) ରାତି ୮ ଟାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭:୩୦ ରେ ଟସ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।

ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତୃତୀୟ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ସୋନି ସ୍ପୋର୍ଟସ ନେଟୱାର୍କର ଚ୍ୟାନେଲରେ ସିଧା ଦେଖାଯାଇପାରିବ।

ଜିଓ ଟିଭିର ଆପରେ ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଲାଇଭ୍ ଦେଖିପାରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୋନିଲିଭ୍ ୱେବସାଇଟରେ ଅନଲାଇନ୍ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରାଯାଇପାରିବ।

Read Moreଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ, ଆଜିର ଖବର, ଖେଳ, ଜାତୀୟ ଖବର, ଅନ୍ତିମ ଟି-୨୦, କର ବା ମର ପରିସ୍ଥିତି, କଲମ୍ବୋ, ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *