ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ଜୁଲାଇ 14 ତାରିଖ ବୁଧବାରରେ ଛଅଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହେବେ ମାଲମାଲ

ମେଷ – ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। ଶକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିନିଯୋଗ, ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଚାକିରି ଅନୁକୂଳ ହେବ। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ। ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ । ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କର। ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅ ନାହିଁ।

ବୃଷ – ଅତିଥିମାନେ ଆସିବେ। ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇବେ। ବକ୍ତବ୍ୟରେ ହାଲୁକା ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କର। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ। ଚାକିରିରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ।

ମିଥୁନ- ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳ ହେବ। ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ସୁଖ ମିଳିବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କର ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବ।

କର୍କଟ – ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଟେନସନ ହେବ। ବିବାଦକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଏକ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ନିଖୋଜ ହୋଇପାର। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ସେଠାରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ।

ସିଂହ – ଦେୟ ଫେରସ୍ତ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ। ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ବିଳମ୍ବରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ।

କନ୍ୟା- ଅର୍ଥନୈତିକ ନୀତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସଫଳ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ପାଇବ। ଘର ବାହାରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ। କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ। ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାନ୍ତୁ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇ। ତୁମେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବ।

ତୁଳା-ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ତନ୍ତ-ମନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। କୋର୍ଟ ଏବଂ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ। ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିପାରିବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସଜାଗ ରୁହ।

 ବିଛା – ଯାନବାହନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତି, ବିଶେଷକରି ମହିଳାମାନଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଅସଙ୍ଗତି କ୍ଷତି ଘଟାଇବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶା କର ନାହିଁ। ଶୀଘ୍ର ବାଧା ଦେଇପାରେ। ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ। ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହେବ।

ଧନୁ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ। ସୁଖ ମିଳିବ। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ। ଯାତ୍ରା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ। ଚାକିରିରେ ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ସୁଖ ମିଳିବ। ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ।

ମକର- ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ ଦେବ। ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ତୁମର କାମ ସଫଳ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଠା କର। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ । ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ। ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଠକ ନାହିଁ । ବିଳମ୍ବ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ – ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ପାର୍ଟୀ ଏବଂ ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରାଯିବ। ବିବେକ ସହିତ କାମ କରନ୍ତୁ । ଉପକୃତ ହେବେ। ବରିଷ୍ଠମାନଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ନିଅ। ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ମୀନ – ବିବାଦକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଖରାପ ଖବର ଆସିପାରେ। କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆଶା କରିବା ଦୁଃଖର କାରଣ ହେବ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ଉପକୃତ ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, ରାଶିଫଳThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *