ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ଜୁଲାଇ 13 ତାରିଖ ମଙ୍ଗଳବାରରେ ଆଠଟି ରାଶି ପ୍ରତି ଶନିଦେବ କରୁଛନ୍ତି କୋପ

ମେଷ- ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହାକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର କୈଶଳକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ । ଅଧ୍ୟୟନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗତି ବଜାୟ ରଖିବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ । ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକାନା ଶୀଘ୍ର ଆଶା କରାଯାଏ । ଆପଣ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବେ । ରୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସେବାରୁ ଶୀଘ୍ର ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ । ପରିବାରର ଜଣେ ଅଧ୍ୟୟନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ବୃଷ- ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଅବଦାନ ରହିବ। କ୍ୟାରିୟରର ଆଶା ବଢାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଏବଂ ଫିଟ୍ ରହିବା ପାଇଁ ପାରମ୍ପାରିକ ପଦ୍ଧତି ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ । ନେଟୱାର୍କିଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ । ଆବଶ୍ୟକତା ଆସିବା ପରେ ତୁମେ ତୁମର ବିକଳ୍ପ ଖୋଲା ରଖିବା ଉଚିତ୍ । ଯେଉଁମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ ।

ମିଥୁନ- କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୈଣସି ଦାୟିତ୍ବ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି । ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ପ୍ରଭାବ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ସପ୍ତାହକୁ ରୋମାଞ୍ଚକର କରିବା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପ୍ରାଥମିକତା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

କର୍କଟ- ତୁମେ ତୁମର କୌଶଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସ୍ଥାନକୁ ଶକ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ । ତୁମର ଯେକୈଣସି ସଫଳତା ସହିତ ତୁମେ ସହରରେ ଆଲୋଚନାର କେନ୍ଦ୍ର ହୋଇପାରିବ । ତୁମର ସଫଳତା ଆଦର୍ଶ ହେବ । ଏକ ଶାନ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପରିବାରର ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଏବେ ଦୂର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଅଧ୍ୟୟନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱୀକୃତି ହାସଲ କରିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେଣୁ ପୁନର୍ବାର ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।

ସିଂହ – ଆଜିକାଲି ଆପଣ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେଲେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ବିବାହ କରିପାରିବେ। ଏକ ଭଲ ବଜେଟ୍ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଘର କିଣିବାର ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ସପ୍ତାହଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚମତ୍କାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ କିମ୍ବା ଦଲାଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି ।

କନ୍ୟା- ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ବହୁତ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ନବ ବିବାହିତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ବଢୁଥିବା ତୀବ୍ରତାକୁ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମ ସାମାଜିକ ସର୍କଲରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ତୁମର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ଆପଣ ବୃତ୍ତିଗତ ସ୍ତରରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ହାସଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ ।

ତୂଳା- ଅଧ୍ୟୟନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଆଶା କରାଯାଏ । ଆପଣ କିଛି ବଡ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିପାରିବେ । ଦୈନ୍ୟନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ । ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଉଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପରିବାରର ଯେକୈଣସି ଅଗ୍ରଗତି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଦେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ବିଛା- ଆପଣ ଘରେ ଅନ୍ୟ କାହାଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସହର ବାହାରେ କିମ୍ବା ବିଦେଶରୁ କୌଣସି ଅତିଥି ଯୋଗୁଁ ଘରର ପରିବେଶ ଉତ୍ସାହଜନକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଜମି ମାଲିକମାନେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇବାକୁ ଆଶା ରହିଛି । ଆପଣ ନୂତନ ପରିବେଶରେ ଘର ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବଢିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ । ଅତୀତରେ ତୁମ ଦ୍ୱାରା ଜଡିତ ସମସ୍ତ ବିଷୟର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରାଯିବ । ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଯାଇପାରେ ।

ଧନୁ-  ଅଧ୍ୟୟନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ପ୍ରଭାବ ତୁମେ ଅନୁଭବ କରିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ତରରେ କିଛି କଠୋରତା ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି । ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ । କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟାୟାମ ଏବଂ ଫିଟ୍ ରହିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇପାରେ । ଏପରି କିଛି ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାକୁ କେହି ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଲୁଚାଇ ରଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଏହା ପ୍ରତି ଦୃଢତା ଏବଂ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ବରିଷ୍ଠମାନଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ।

ମକର-  ତୁମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଭଗବାନ ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ । ତୁମର ଉପସ୍ଥିତି ତୁମର ମନୋବଳକୁ ଉଚ୍ଚ ରଖିବ । ଯେଉଁମାନେ ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ ।ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ତୁମର ମାନସିକତା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏକ ପାର୍ଟୀ କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବା ମଜାଦାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପରିବାରର ଜଣେ ପିଲା ତୁମର ସଫଳତା ସହିତ ତୁମ ମୁଣ୍ଡକୁ ଉଚ୍ଚ କରିପାରେ ।

କୁମ୍ଭ- ଅତୀତର ବିନିଯୋଗ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଆଶା କରାଯାଏ । ଅଧ୍ୟୟନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବା ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ଉଚ୍ଚ ରଖିବ । ଏକ ବୃତ୍ତିଗତ ସ୍ତରରେ, ତୁମକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ଦିଆଯାଇଥିବା ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ତୁମେ ସକ୍ଷମ ହେବ । ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦ୍ରୁତ ଉନ୍ନତି ଅନୁଭବ କରିବେ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଭେଟିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

ମୀନ- ଏକ କ୍ଷଣସ୍ଥାୟୀ ସୁଯୋଗର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦ୍ରୁତ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାଞ୍ଚ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଆଶା କରାଯାଏ । ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ ଆପଣଙ୍କ ଫିଟନେସରେ ଏକ ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ । ଆପଣ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । ଋଣ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଏହା ମିଲିବା ସହଜ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ତରରେ ଘଟୁଥିବା ଯେ କୈଣସି ଚୁକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଧରିବାକୁ ଯାଉଛ ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, ରାଶିଫଳThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *