ଜୁଲାଇ 6 ତାରିଖ ମଙ୍ଗଳବାରରେ ଏହି ପାଞ୍ଚୋଟି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଶନିଦେବଙ୍କ ଶୁଭଦୃଷ୍ଟି

ମେଷ –ଯୋଗ ଧ୍ୟାନ ସହିତ ଆପଣ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଦିନସାରା ଶକ୍ତି ପାଇବେ।  ଯଦି ଆପଣ ଜୀବନର ଗାଡିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥର ଗତିବିଧି ଉପରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସଫଳତା ଏବଂ ସୁଖକୁ ପାଳନ କରନ୍ତୁ । ଉଦାର ହୁଅ ଏବଂ ଆନ୍ତରିକ ପ୍ରଶଂସା କର। ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟ ତୁମର ଅସ୍ଥିର ମନୋଭାବ ହେତୁ ତୁମ ସହିତ ସଜାଡ଼ିବାରେ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ।

ବୃଷ –ଆଜି ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ନିୟୋଜିତ ହୁଅନ୍ତୁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ଦେଇଥାଏ। ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରତିଭାକୁ ସଠିକ୍ ଉପାୟରେ ବ୍ୟବହାର କର, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ନେବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ । ବିବାହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ ଖରାପ କରିପାରେ । ତୁମର ସାଥୀମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିବେ, ତେଣୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବ ।

ମିଥୁନ-ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଥିଏଟର କିମ୍ବା ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ବିତାଇବା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ସତେଜ ରଖିବ। ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁମାନେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସନ୍ଧ୍ୟା ପାଇଁ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି । କିଛି ମଜାଦାର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ । ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ ଶାନ୍ତି ପାଇବ ।

କର୍କଟ –ଆଜି, ଆଦର୍ଶଗତ ଟେନସନ ହେତୁ ଜଣଙ୍କୁ ଅସୁସ୍ଥତାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆରାମ ଏବଂ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ । ତୁମର ସାଥୀ ତୁମ ବିଷୟରେ ଭଲ ଭାବନ୍ତି, ଅନେକ ଥର ସେ ତୁମ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି। ତାଙ୍କ କ୍ରୋଧରେ କ୍ରୋଧ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ କଥା ବୁଝିବା ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ, କାରଣ ସେମାନେ ଚାହିଦା ବୃଦ୍ଧିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ ।

ସିଂହ-ଆଜି, ତୁମର ଖରାପ ମନୋବଳକୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାପର କାରଣ ହେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ । ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ । ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ – କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର କରି, ତୁମେ ତୁମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ସହଜରେ ପୂରଣ କରିପାରିବ । ତୁମ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ତୁମକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟରେ ଆଚରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟର ବ୍ୟସ୍ତତା ସତ୍ବେ, ଆଜି ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

କନ୍ୟା-ଆଜି ତୁମର ବହୁତ ଶକ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ତୁମର ଦୁଃଖର କାରଣ ହୋଇପାରେ । ପାରମ୍ପାରିକ ଉପାୟରେ ତୁମର ଡିପୋଜିଟକୁ ବିନିଯୋଗ କଲେ ତୁମେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବ । ଆପଣଙ୍କ ନିକଟତର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ । ଯାତ୍ରା ଯୋଗୁଁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି କାମ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣ ସର୍ବଦା କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖାଲି ସମୟ ମୋବାଇଲ୍ କିମ୍ବା ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ । ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ କରିବ କାରଣ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ କୌଣସି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ ନାହିଁ ।

ତୂଳା- ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ଆପଣଙ୍କ ମାଂସପେଶୀକୁ ଆରାମ ଦେବା ପାଇଁ ତେଲ ମାଲିସ୍ କରନ୍ତୁ । ଆଜି ଏକ ପାର୍ଟିରେ ଆପଣ ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦିଗକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣ ଏକ ପାର୍ଟୀ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ । ଅନେକ ଲୋକ ରହିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ । ସମ୍ପର୍କ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ସନ୍ଦେହ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ତୁମେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ପ୍ରେମିକ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ।

ବିଛା – ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ । ଆପଣ ଆନନ୍ଦ କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ । ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ପରାମର୍ଶକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ପାଇବେ । ଆପଣ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣ ଏପରି ଆଚରଣ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରିବ ନାହିଁ ବରଂ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବ । ଆପଣ ପ୍ରିୟତମ ଆଜି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ କିଛି କରି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ।

ଧନୁ– ଆଜି ଏକ ବ୍ୟାୟାମ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ। ଏହା ହେଉଛି ସେହି ସମୟ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜ ବିଷୟରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଏହାକୁ ନିଜ ନିତ୍ୟକର୍ମରେ ଯୋଡନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ନିୟମିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଅତିରିକ୍ତ ଆୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳ ଧାରଣା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ । ବାପାଙ୍କ କଠୋର ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ । କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ପାଇଁ ଶାନ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଏକ ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ । ଆଜି ତୁମର ମନ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦେଖାଯିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକାଗ୍ର ହେବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ।

ମକର –ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଏବଂ ଯଥା ଶୀଘ୍ର ଭୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ବଞ୍ଚିତ କରିପାରେ । ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ଆଜି ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ଏକ ଐ ତିହାସିକ କୋଠା ଚାରିପାଖରେ ଏକ ଭ୍ରମଣ ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ । ଏହା ଶିଶୁ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ ସତେଜତା ଦେବ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଆନ୍ତରିକତା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଖୋଲା ରଖ । ଲୋକମାନେ ତୁମର ଦୃଢତା ଏବଂ ଦକ୍ଷତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ।

କୁମ୍ଭ-ଆଜି ତୁମେ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ହଠାତ୍ ତୁମେ ଅର୍ଥ ଲାଭ ପାଇବ । ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଘରୋଇ ଦାୟିତ୍ବକୁ ଅଣଦେଖା କର, ତେବେ ତୁମ ସହିତ ରହୁଥିବା କିଛି ଲୋକ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।  ତୁମର ହୃଦୟ ଏବଂ ମନ ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ ହେବ, କାରଣ ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ଭେଟିବ । ଏକ ନୂତନ ଶିଳ୍ପରେ ଯୋଗଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ ଏକାଧିକ ଅଂଶୀଦାର ଅଛନ୍ତି, ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକଙ୍କ ମତାମତ ନେବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଅତୀତରେ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଛାଡିଛନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଦେବାକୁ ପଡିବ ।

ମୀନ-ଆଜି ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ, କାରଣ ତୁମର ବୁଝାମଣା ଏବଂ ପ୍ରୟାସ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଣିବ।  ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଆଜି ଅନେକ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ଖୁସି ଆଣିପାରେ। ଟେନସନର ସମୟ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ସହାୟତା ସାହାଯ୍ୟ କରିବ।  ଆଜି ତୁମେ ସବୁଆଡେ ପ୍ରେମ ବିସ୍ତାର କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ। ଲୋକମାନେ ତୁମ ମତାମତ ପାଇଁ ପଚାରିବେ ଏବଂ ତୁମେ ଯାହା କହିବ, ସେମାନେ କୌଣସି ଚିନ୍ତା ନକରି ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ କରିବାକୁ ଯାଉଛି।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, ରାଶିଫଳ, ଶନିଦେବThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *