ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩ ହଜାର ୪୫୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ: କଟକରୁ ସର୍ବାଧିକ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ୩ ହଜାର ୪୫୭ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ଆଜି ସର୍ବାଧିକ କଟକରୁ ୫୧୭, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ୩୯୭, ବାଲେଶ୍ବରରୁ ୨୮୯, ଯାଜପୁରରୁ ୨୫୯, ଭଦ୍ରକରୁ ୧୮୫, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୧୭୩, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୧୩୭, ନୟାଗଡରୁ ୧୧୫, କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ୧୦୬, କୋରାପୁଟରୁ ୧୦୬, ରାୟଗଡାରୁ ୧୦୨, ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ୮୪, ମାଲକାନାଗିରିରୁ ୭୪, ଅନୁଗୁଳରୁ ୭୧, କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୬୯, ସୁନ୍ଦରଗଡରୁ ୫୮, ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୫୭, ବୌଦ୍ଧରୁ ୪୭, ବରଗଡରୁ ୩୮, କଳାହାଣ୍ଡିରୁ ୩୭, ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୩୩, ବଲାଙ୍ଗୀରିରୁ ୨୮, କନ୍ଧମାଳରୁ ୨୮, ସୋନପୁରରୁ ୨୮, ଗଞ୍ଜାମରୁ ୧୯, ଝାରସୁଗୁଡାରୁ ୧୬, ଗଜପତିରୁ ୧୩, ନୂଆପଡାରୁ ୧୦, ଦେବଗଡରୁ ୪ ଏବଂ ଷ୍ଟେଟ ପୁଲରୁ ୭୦ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି।

ଏହି ସୁସ୍ଥ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ମିଶାଇ ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ ୮ ଲକ୍ଷ ୮୦ ହଜାର ୯୯୭ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ତେବେ ରାଜ୍ୟରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୯ ଲକ୍ଷ ୧୨ ହଜାର ୮୮୭ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏବେ ସକ୍ରିୟ ଆକ୍ରାନ୍ତ ରହିଛନ୍ତି ୩୧ ହଜାର ୪୨୨ ଜଣ। ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୪୦୬୨ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ରାଜ୍ୟ ଖବର, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଓଡିଶା, କଟକରୁ ସର୍ବାଧିକ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *