ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ଜୁନ 28 ତାରିଖ ସୋମବାରରେ ସାତୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ହେବେ ମାଲେମାଲ୍

ମେଷ: – ଜମି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ଲାଭ ଦାୟକ ହେବ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ଏକତ୍ର ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ। ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। କିଛି ବଡ କାମରେ ହାତ ରଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ବୃଷ: – ସରକାରୀ ସହାୟତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ। ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ। ଜରୁରୀ ଜିନିଷକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ନ ପାଇବାରୁ ଦୁଃଖ ହେବ। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଚାକିରିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଅଳସୁଆତା ଜିତିବ। ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଉପକୃତ ହେବେ।

ମିଥୁନ: – ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ଏକ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ସୁଖ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନର ମାଧ୍ୟମ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ। ଅସଙ୍ଗତି କ୍ଷତି ଘଟାଇବ। ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ। ତତ୍ପରତା ନାହିଁ। ଆଦୈ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

କର୍କଟ: – ଠିକ୍ ସମୟରେ ବାହାରୁ ଟଙ୍କା ନ ପାଇ ନିରାଶ ହେବେ। ଥଟ୍ଟା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରିରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଧିକ ଆଶା କରିବେ। ଆପଣ ଅଧସ୍ତନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ନାହିଁ । ଥକ୍କା ଲାଗିବ। ବ୍ୟବସାୟରୁ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ହେବ। ଖରାପ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ। ଲାଭ ସୁଯୋଗ ହାତଛଡା ହେବ।

ସିଂହ – ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ । ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ। ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରୁ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ହେବ । ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ତତ୍ପରତା ନାହିଁ ।

କନ୍ୟା: – ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଘର ବାହାରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ । ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ। ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ଚାକିରିରେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବ । ସମୟର ଅନୁକୂଳତାର ସୁଯୋଗ ନିଅ। ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ହ୍ରାସ ପାଇବ।

ତୂଳା: – ଯୋଜନା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ପଦ୍ଧତି ଉନ୍ନତି ହେବ। ସଫଳତା ସହିତ ସୁଖ ମିଳିବ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ। ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ। ସେୟାର ବଜାରରେ ନିବେଶରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବିବେକ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ବରିଷ୍ଠମାନଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ହେବ।

ବିଛା: – ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଦିଗ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ରହିବ। ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ସେଠାରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ। ସେଠାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅ ନାହିଁ।

ଧନୁ: – ଯାନ, ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଏବଂ ଅଗ୍ନି ଇତ୍ୟାଦି ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ବକ୍ତବ୍ୟରେ ହାଲୁକା ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଉତ୍ତେଜନାରେ ଶିକାର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆୟ ଜାରି ରହିବ। ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ହୋଇପାରେ। ଅଜ୍ଞାତର ଭୟ ରହିବ। ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ।

ମକର : – ଆପଣ କାମ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆୟରେ ନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଇଚ୍ଛାକୁ ମଜବୁତ କରନ୍ତୁ । ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। କୈଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ: – ଆପଣ ବୁଡ଼ିଯାଇଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇପାରିବେ। ଭ୍ରମଣ ସୁଖଦ ହେବ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧିରେ ଖୁସି ହେବେ। ସମୟର ଅନୁକୂଳତାର ସୁଯୋଗ ନିଅ। ଆପଣ ଅଧସ୍ତନମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ଅଜ୍ଞାତର ଭୟ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ସହଯୋଗରେ ସୁଖ ମିଳିବ। ତତ୍ପରତା ନାହିଁ ।

ମୀନ : – ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ସାକ୍ଷାତକାର ଇତ୍ୟାଦିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଭ୍ରମଣ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ। ନୂତନ ଚାକିରି ମିଳିପାରିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ସେଠାରେ ସୁଖ ଏବଂ ଉତ୍ସାହର ପରିବେଶ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ଚାକିରି ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ। ଶୀଘ୍ର କୈଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ । ବିଳମ୍ବରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *