ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ଜୁନ19 ତାରିଖ ଶନିବାରରେ ଆଠଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଶକ୍ତିଶାଳି ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ

ମେଷ- ସଠିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ବିରୋଧ କରାଯିବ ।  କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ।  ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ । ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟଧାରରେ ଉନ୍ନତି କରିବ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିବ । ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ । ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଗତି ହେବ । ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ । ଚାକିରିରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ।

ବୃଷ- ଧର୍ମ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ରହିବ । କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ । ଆଘାତ ଏବଂ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଚାକିରିରେ ଆପଣ ଅଧସ୍ତନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ । ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ ।

ମିଥୁନ– ଶତ୍ରୁ ଭୟ ରହିବ । ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ । ବିବାଦ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରର ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ । ଧନ ଉପରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ । ଏପରି କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ପରେ ତୁମେ ଅନୁତାପ କରିବ । ଅନ୍ୟମାନେ ଅଧିକ ଆଶା କରିବେ । ନକାରାତ୍ମକତା ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ ।

କର୍କଟ – ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କମ୍ ହେବ । ବକ୍ତବ୍ୟରେ ହାଲୁକା ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଜିନିଷ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଶତ୍ରୁ ଭୟ ହେବ । କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ । ମହିଳାମାନଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବିନିଯୋଗରେ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ସିଂହ- ଜମି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ । ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ଏକତ୍ରିତ ପାଣ୍ଠି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଦାୟିତ୍ବ କମ୍ ହେବ । ଚାକିରିରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ସେୟାର ବଜାର ଇତ୍ୟାଦିରୁ ବଡ଼ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଜାରି ରହିବ ।

କନ୍ୟା- ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମ୍ଭାବନା । କାରବାରକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ । ଏକ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ଯାତ୍ରା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ । ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ । ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ । ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ । ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ି ପାରନ୍ତି।

ତୂଳା- ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ଆୟରେ ନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ। ଆପଣ ଦୁଃଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ଚେଷ୍ଠା ବୃଥା ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ । ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ । ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା କର ନାହିଁ । ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ । ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ବିଛା- ପୁରୁଣା ରୋଗ ଅସୁବିଧାର କାରଣ ହୋଇପାରେ । ତତ୍ପରତା ନାହିଁ । ଜରୁରୀ ଜିନିଷଗୁଡିକ ନିଖୋଜ ହୋଇପାରେ । ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ । ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ । ଉପହାର ଦେବାକୁ ପଡିପାରେ । ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବାଧା ଦୂର ହେବ । ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

ଧନୁ- କୈଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ଘଟାଇବ । ରୟାଲଟି ହାସଲ ହେବ । ଦୂରରୁ ସୁସମାଚାର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ । ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବେ । ସେଠାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ସଠିକ୍ ଜିନିଷକୁ ବିରୋଧ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରେ । ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କର । ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ଲଟେରୀର ଜାଲରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ମକର- କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସାବଧାନତାର ସହିତ ନିଅନ୍ତୁ । କିଛି ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମ୍ଭବ । କାରବାରରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିବ । ସେୟାର ବଜାରରୁ ବଡ ଲାଭ ହୋଇପାରିବ ।

କୁମ୍ଭ- ମସ୍ତିଷ୍କରେ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ । ଏକ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଠିକ୍ ସମୟରେ ମିଳିବ ନାହିଁ । କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଥଟ୍ଟା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆସିବ । ଚିନ୍ତା ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ଆୟରେ ନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ । ସଫଳତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମୀନ- ଦେୟ ଫେରସ୍ତ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ । ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କର । ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ । ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ । ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ । ଥକ୍କା ଲାଗିବ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ରାଶିଫଳThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *