ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ଜୁନ 16 ତାରିଖ ବୁଧବାରରେ ପାଞ୍ଚୋଟି ରାଶିର ଲୋକେ ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ

ମେଷ- ଦେୟ ଫେରସ୍ତ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟିକ ଯାତ୍ରା ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ । ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ବାରମ୍ବାର ଆସିବ। ବିବେକ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ। ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅ ନାହିଁ।

ବୃଷ- ଯେ କୈଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ଜଣେ ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ। ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରିବ। ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରହିବ। ପ୍ରଭାବର କ୍ଷେତ୍ର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ।

ମିଥୁନ- ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୋର୍ଟର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆଘାତ ଏବଂ ରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସୁଖ ମିଳିବ।

କର୍କଟ- କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ହାଲୁକା ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ। ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କମ ହେବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ। ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ବ୍ୟବହାରରେ ଅସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ନିଜ ସହିତ ରଖ। ଏପରି କିଛି କର ନାହିଁ ଯାହା ପରେ ତୁମେ ଅନୁତାପ କରିବ। ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ।

ସିଂହ- କୋର୍ଟରେ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ। ସେୟାର ବଜାରରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଖୁସି ହେବେ। ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ରହିବ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ତତ୍ପରତା ନାହିଁ ।

କନ୍ୟା- ରୋଜଗାର ଏବଂ ବେକାରୀ ବୃଦ୍ଧି ଦୂର ହେବ। ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଏକତ୍ରିତ ପାଣ୍ଠି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଚାକିରିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସେୟାର ବଜାରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ। ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ।

ତୂଳା- ଏକ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଚାକିରିରେ କାମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ। ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅ ନାହିଁ।

ବିଛା- ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ। ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ଦୁଃଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିବା ସମ୍ଭବ। କାମ ବୃଥା ଚାଲିବ। କାମ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ। ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ। ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ନିଜେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ତେଜିତ ନ ହେଲେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ଧନୁ- ଶୀଘ୍ର କୈଣସି କାମ କର ନାହିଁ । କ୍ରନିକ ରୋଗ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଏକ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ନିଖୋଜ ହୋଇପାରେ। ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ। କୁମାରୀମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ବିନିଯୋଗ ଭଲ ହେବ। ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅ ନାହିଁ ।

ମକର- କୈଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ । କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ହେବ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅ ନାହିଁ ।

କୁମ୍ଭ- ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ମସ୍ତିଷ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ। ଘର ବାହାରେ ସହଯୋଗ ହେବ। ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ। ବେକାରୀ ଦୂର ହେବ। ହଠାତ୍, କୈଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ କୈଣସି ବଡ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ଚାକିରି ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ।

ମୀନ- ଆଖିକୁ ଆଘାତ ହେବ। ଏକ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କର ନାହିଁ । କାହା ସହିତ ହାଲୁକା ଥଟ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦିନଟା ନକାରାତ୍ମକତା ରହିବ। ବିନା କାରଣରେ କ୍ରୋଧ ହେବ। ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ। ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, ରାଶିଫଳThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *