ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୬ ହଜାର ୭୯୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ: ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ୬ ହଜାର ୭୯୯ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ଆଜି ସର୍ବାଧିକ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ୧୧୮୨, କଟକରୁ ୬୮୯, ଯାଜପୁରରୁ ୪୮୬, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୪୮୦, ପୁରୀରୁ ୩୯୩, ବାଲେଶ୍ବରରୁ ୨୮୪, ଭଦ୍ରକରୁ ୨୬୧, ସୁନ୍ଦରଗଡରୁ ୨୪୧, କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ୨୩୭, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୨୧୯, ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୧୮୬, ରାୟଗଡାରୁ ୧୮୪, ବୌଦ୍ଧରୁ ୧୭୯, ନୟାଗଡରୁ ୧୭୭, କୋରାପୁଟରୁ ୧୬୩, ଅନୁଗୁଳରୁ ୧୫୯, ବରଗଡରୁ ୧୧୯, ମାଳାକାନାଗିରିରୁ ୧୧୭, ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ୧୦୯, କଳାହାଣ୍ଡିରୁ ୧୦୦, ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୧୦୦, କନ୍ଧମାଳରୁ ୮୭, ବଲାଙ୍ଗୀରିରୁ ୮୨, ଝାରସୁଗୁଡାରୁ ୭୨, ଗଞ୍ଜାମରୁ ୬୯, କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୬୫, ସୋନପୁରରୁ ୬୩, ଗଜପତିରୁ ୩୬, ନୂଆପଡାରୁ ୩୪, ଦେବଗଡରୁ ୧୯  ଏବଂ ଷ୍ଟେଟ ପୁଲରୁ ୨୦୭ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି।

ଏହି ସୁସ୍ଥ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ମିଶାଇ ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ ୮ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାର ୭୮୦ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ତେବେ ରାଜ୍ୟରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮ ଲକ୍ଷ ୫୯ ହଜାର ୫୨୬ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିବାବେଳେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ୮ ଲକ୍ଷ ୪ ହଜାର ୯୮୧ ଜଣ। ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ସକ୍ରିୟ ଆକ୍ରାନ୍ତ ରହିଛନ୍ତି ୫୧ ହଜାର ୧୦୪ ଜଣ। ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୩୮୭ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ରାଜ୍ୟ ଖବର, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଓଡିଶା, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *