ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ : ଜୁନ 15 ତାରିଖ ମଙ୍ଗଳବାରରେ ଆଠଟି ରାଶି ପାଇଁ ରହିଛି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସତର୍କତା

ମେଷ ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ନୂତନ ଡିଲ୍ ଲାଭଦାୟକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଛୋଟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହୋଇପାରେ । ସେଠାରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ । ପରିବାରର ପରିବେଶ ସୁଖମୟ ହେବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ । କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ନଚେତ୍ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ । ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଆପଣ ଯାହା ଖାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ପିଉଛନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ବୃଷ ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହେବ । ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଟିକିଏ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ । ହଠାତ୍ ଲାଭ ମିଳୁଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଚୁର ପରିଶ୍ରମ ହେବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଗତିଶୀଳ ହେବ । ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାର ସ୍ଥିରତା ହେତୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ କରାଯିବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ତନ୍ତ-ମନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ । ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ ଏବଂ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

କର୍କଟ ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ । କାରବାର ଏବଂ ବିନିଯୋଗରେ ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ନ ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ପରିବାରରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ। ସେମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ । ବେକାରମାନେ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ସମସ୍ୟା ହେବ । ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ମାନସିକ ରୋଗର କାରଣ ହୋଇପାରେ । ପିଲାମାନେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ପରିଚାଳିତ ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ । ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଅସାବଧାନତାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ହେବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ । ନିଜକୁ ବିବାଦୀୟ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଚାକିରି ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଜୀବନରେ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ । ମୌସୁମୀ ରୋଗ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ ।

ତୂଳା ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ । ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ । ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । କିଛି ଲାଭଜନକ କାରବାର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ମନୋଭାବ ଏବଂ ଆଚରଣକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ, ତେବେ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ । ବେକାରମାନେ ଚାକିରୀ ପାଇପାରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ । ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାରବାରକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ ଯାହା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଅଟକି ଯାଇଛି । ସହକର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । କାରବାର ଏବଂ ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ । ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ । ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖ । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମର ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ ।

ଧନୁ ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ କାମ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ, ଯାହା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଣିବ । ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ  ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ତଥାପି ଆପଣ ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ। ପରିବାର ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ । ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

ମକର ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ଏବଂ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିବ । ଆପଣ ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବେ । ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା ବଢାଇବ । ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ବଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବେ । ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ । ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଠିନ ଦିନ । ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ । ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଲାଭ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ । ଅବିବାହିତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ, ବିବାହ ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ସେଠାରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ । ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଚାପ ଯେପରି ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ନାହିଁ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ ।

ମୀନ ରାଶିଫଳ: – ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ, ଯାହା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଦେବ, କିନ୍ତୁ ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଏହାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ । ଅଟକି ଯାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଫେରି ଆସିବେ ଏବଂ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, ରାଶିଫଳ ଜୁନ 15The Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *