STF ଟିମ୍ ଗୁଳିରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ଦୁଇଜଣ ଦୁର୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ, ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ସହ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ମାମଲାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିଲେ

(ସତ୍ୟପାଠ ବ୍ୟୁରୋ)ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଲିକତାରେ STF ଟିମକୁ ମିଳିଲା ବଡ଼ ସଫଳତା । ପଞ୍ଜାବର ଦୁଇଜଣ ଦୁର୍ଦାନ୍ତ ଫେରାର ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଆଜି STF ର ଏକ ଟିମ କଲିକତାରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଛି । ଏହି ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଜଣେ ଏସଟିଏଫ ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ଖବର ପାଇ STF ର ଏକ ଟିମ୍ କୋଲକାତାର ନ୍ୟୁ ଟାଉନରେ ଥିବା ଏକ ଆବାସିକ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା ​​। ଚଢ଼ାଉ ସମୟରେ ଲୁଚିରହିଥିବା ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ STF ଟିମ୍ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ । ଏହାର ଜବାବ ରେ STF ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ପାଲଟା ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ । ଏହି ଗୁଳିବିନିମୟରେ ଦୁଇ ଜଣ ଅପରାଧୀ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସଂପୃକ୍ତ ଅପରାଧୀ ଜାଗ୍ରୋନ ଠାରେ ଦୁଇ ଜଣ ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବରଂ ପଞ୍ଜାବ, ରାଜସ୍ଥାନ, ହରିୟଣା ଏବଂ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ଡକାୟତି ହତ୍ୟା, ନିର୍ଯାତନା, ଅପହରଣ ଭଳି 40 ରୁ ଅଧିକ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ଏନେଇ ପଞ୍ଜାବ ପୁଲିସ ତାଙ୍କ ନାମରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଓ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଅର୍ଥ ରାଶି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଅପରିପକ୍ଷେ ବରିଷ୍ଠ STF ଅଧିକାରୀମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସହ ସିଆଇଡି ଏବଂ ବୋମା ନିଷ୍କାସନକାରୀ ଦଳ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପଞ୍ଜାବ ପୁଲିସ କୌଣସି ସରକାରୀ ବିବୃତ୍ତି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରିନଥିବା ର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ।

The post STF ଟିମ୍ ଗୁଳିରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ଦୁଇଜଣ ଦୁର୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ, ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ସହ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ମାମଲାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିଲେ appeared first on Satya Patha.

Read Moreଅପରାଧ, ଜାତୀୟ, kolkata police, STFSatya Patha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *