ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ଜୁନ 10 ତାରିଖ ଗୁରୁବାର ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଯୋଗୁଁ ଆଠଟି ରାଶି ହେବ ପ୍ରଭାବିତ

ମେଷ:- ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ନୂତନ ପୋଷାକ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। କିଛି ବଡ କାମ କରି ଖୁସି ହେବ। ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଏକ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ହଜି ଯାଇପାରେ।

ବୃଷ :- ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଟେନସନ ହେବ। କୈଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଉତ୍ତେଜନାରେ ଶିକାର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ରହିବ। କାମ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ଆୟ ହେବ। ନିଜ ବିବେକ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

ମିଥୁନ :- ଦେୟ ଫେରସ୍ତ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରାର ସମ୍ବାବନା ରହିଛି। ସେଥିରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହୋଇପାରେ । ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ସୁଖ ମିଳିବ। ଚାକିରିରେ ଆପଣ ଏକ ଉଚ୍ଚ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଆର୍ଶିବାଦ ପାଇବ। ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ। ଘର ବାହାରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କର୍କଟ :- ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣ କିଛି ଭଲ କାମ କରିପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ସୁଖ ମିଳିବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ଭଲ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବେ। ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଭାଇମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ତୂଳା :- ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ସତସଙ୍ଗର ଲାଭ ପାଇବେ। ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ସେୟାର ବଜାରରେ ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଚାକିରିରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ। ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା :- ଯାନବାହନ, ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଏବଂ ଅଗ୍ନି ଇତ୍ୟାଦି ବ୍ୟବହାର ହେତୁ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଝଗଡା ରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ଠିକ୍ ସମୟରେ ନ ପାଇବାରୁ ଦୁଃଖ ହେବ। ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ଆଦୈ  ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ତୂଳା :- ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ରାଜନୈତିକ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଚାକିରିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କିଛି ବଡ କାମ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ। ସଫଳତା ମିଳିବ। ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା :- ବଡ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ବଡ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାରଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିପାରେ। ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ରୋଜଗାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ।

ଧନୁ :-  ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପୂରଣ ହେବ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣ ଜଣେ ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ। ଯାତ୍ରା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ। ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରିରେ ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ।

ମକର :- କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। କୈଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସମବେଦନା ବାର୍ତ୍ତା ମିଳିପାରିବ। ବିବାଦକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଦିନତମାମ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଦେଖାଯିବ। କାମ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ। ଆୟରେ ନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ।

କୁମ୍ଭ :- କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ। ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିପାରେ। ସଫଳତା ସହିତ ସୁଖ ମିଳିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଘର ବାହାରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ। ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ସହଭାଗୀମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ସମୟର ଅନୁକୂଳତାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ପାଖରେ ଟଙ୍କା ରହିବ।

ମୀନ :- ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆଜି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ସୁଖ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଗତିଶିଳ ହେବ।  ବିବେକ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଯେ କୈଣସି ପ୍ରମୁଖ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, ରାଶିଫଳThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *