ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ଜୁନ 9 ତାରିଖ ବୁଧବାରରେ ପାଞ୍ଚୋଟି ରାଶି ପାଇଁ ରହିଛି ଧନ ଯୋଗ

ମେଷ: – ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ବୟସ୍କ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ଅନେକ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ  ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ। ଆପଣ ଏକ ଗାଡି ମଧ୍ୟ କିଣି ପାରନ୍ତି।

ବୃଷ: – ଆଜି ଅଫିସରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିଅରରେ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଢଙ୍ଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଏକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆସିପାରେ।

ମିଥୁନ: – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ। ପୁରୁଣା ବିବାଦର ଫଳାଫଳ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ ।

କର୍କଟ : – ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସେହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ, ଜିନିଷଗୁଡିକ ସୁଗମ ହେବ ଏବଂ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଆଜି ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ: – ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ। ଆଜି କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

କନ୍ୟା: – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣ କେବେ ବି କଳ୍ପନା କରିନାହାଁନ୍ତି। କୈଣସି ବଡ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ।

ତୂଳା:- ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବରିଷ୍ଠମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବା ଜାରି ରଖିବେ । ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଯାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ।

ବିଛା : – ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ କିଛି ବଡ ଦାୟିତ୍ବ ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବ।

ଧନୁ : – ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଧାରଣା କରିପାରିବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରହିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଏପରି ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ, କାରଣ ସେମାନେ ସମୟର ଅପଚୟ କରିବେ।

ମକର : – ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଅଦାଲତ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟରୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ ମିଲିବ। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକ ଗାଡି କିମ୍ବା ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ଫଳପ୍ରଦ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି।

କୁମ୍ଭ: – ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ, ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଏକ ନୂତନ ଉପାୟ ପାଇବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ହେତୁ, କରାଯାଇଥିବା କୈଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ: – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ। ବିନା ପ୍ରଶ୍ନରେ ସାହାଯ୍ୟ ଆସିବ। କୈଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *