ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ଜୁନ 8 ତାରିଖ ମଙ୍ଗଳବାରରେ ଆଠଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ପାଇବେ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ- ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ। କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯିବ। ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ ସହଜ ହେବ। ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଆଜିର ପରିସ୍ଥିତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗି ରହିବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ।

ବୃଷ- ଖରାପ ଖବର ମିଳିପାରେ। ବକ୍ତବ୍ୟର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଉପର ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବ। ପାରସ୍ପରିକ ଆଲୋଚନା ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ମିଥୁନ- ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଏକ ଲାଭ ହେବ। ସୁଖ ରହିବ। ଯାନ କିଣିବାର ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ। ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ପରିବାରରେ ସହଯୋଗର ପରିବେଶ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ। ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

କର୍କଟ- ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଦେଖା ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଭିନ୍ନ ବାଧାବିଘ୍ନ ହେତୁ ମନ ବିଚଳିତ ରହିବ। ବିବାଦକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍। ଆର୍ଥିକ ଋଣରେ ଭାବେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଯିବେ। ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ସିଂହ- ସରକାରୀ ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ହେବ। ଆଦୈ ବିବାଦରେ ପଶନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ଘର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ କିଣିବେ। ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା- ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଦୁଷ୍କର୍ମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ । ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ। ବନ୍ଦ ହୋଇପଡିଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ତୂଳା– ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ବିବାଦ କର ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆର୍ଥିକ ଯୋଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ଭ୍ରମଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭ ଆଣିପାରେ। ସୁସଙ୍ଗତତା ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ ।

ବିଛା- ଯୋଜନା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ। ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ହେବ । ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ପଳାୟନ ସହିତ କାମ କରିବାର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ। ଜଣେ ଭଲ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ । ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପରିବାରରେ ସମ୍ମାନ ରହିବ।

ଧନୁ- ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବ। ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ। କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ। ସେଠାରେ ସଫଳତା ହେବ। ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ରହିବ । କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା ଆବଶ୍ୟକ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପକୃତ ହେବ।

ମକର- ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ । କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ବକ୍ତବ୍ୟର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନିଅ। ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ପରିବାରକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ- ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ। ସରକାରୀ ବାଧା ଦୂର ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ହେଲେ ଶତ୍ରୁ ରହିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଅତୀତର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ ଯେହେତୁ ସେମାନେ ବିଫଳତାକୁ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତି। ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ ନାହିଁ ।

ମୀନ- ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉପକୃତ ହେବ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ। ଖୁସି ହେବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ଚିନ୍ତା କରିବ। ଶିଶୁ ରୋଜଗାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ସମ୍ଭବ। ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଶତ୍ରୁ ଦୂରେଇ ଯିବେ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, ରାଶିଫଳThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *