ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ଜୁନ 7 ତାରିଖ ସୋମବାରରେ 7ଟି ରାଶି ଉପରେ ମହାଦେବଙ୍କ ରହିଛି ଆର୍ଶିବାଦ

ମେଷ: – ବ୍ୟବସାୟର ବିସ୍ତାର ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନାର ଲାଭ ପାଇବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଚରଣ ଦୁର୍ବଳ ହେବ । ବୈବାହିକ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯିବ।

ବୃଷ: – ବହୁତ କାମ ଅଛି, ଆପଣ ରଣନୀତିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସ୍ଥିର କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାମ ଆଦୈ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ହୁଅ। ମଧ୍ୟାହ୍ନରୁ କିଛି ଆରାମ ମିଳିବ। କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ: – ଅନୁକୂଳ ସମୟର ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଅନ୍ତୁ। ସନ୍ତାନ ସୁଖ ସମ୍ଭବ। ଏକ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର କମ୍ପାନୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ। ଗୁରୁଜନମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ।

କର୍କଟ : – ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଶା ଦୃଢ ହେବ। ସାମାଜିକ ସଂପର୍କରେ ତୀବ୍ରତା ଦେଖାଦେବ। ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ତେବେ ପ୍ରଶାସନର ସହଯୋଗ ଅଭାବରୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ।

ସିଂହ : – ସହଭାଗିତାରେ କରାଯାଇଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ । ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ଜାରି ରହିବ। ଏକ ନୂତନ ଘର କିଣିବାର ଯୋଗ ଫିଟିଛି। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ।

କନ୍ୟା : – ସମୟ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ, ତେଣୁ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ତୁମର କାମ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ। ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ରହିବ। ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି।

ତୂଳା : – କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ। ସମୟର ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା :- ସମୟ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। କୈଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବ। କାହା ପ୍ରତି ଭଲ ଭାବନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଶା ଦୃଢ ହେବ।

ଧନୁ : – ସମୟର ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ମଧ୍ୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ଆପଣ ମିଛ କହି କାହା ଫାଶରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି।

ମକର : – ଆପଣ ଶାସକ ଶକ୍ତିର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତତା ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣ ସାମାଜିକ ସମ୍ପର୍କର ଲାଭ ପାଇବେ। ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। କିନ୍ତୁ, ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ କଥାରେ ମନ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ: – ବ୍ୟସ୍ତତା ଭିତରେ ଦିନଟି ଆରମ୍ଭ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ। ଦୂର ସ୍ଥାନରୁ ସୁଖଦ ବାର୍ତ୍ତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ଦେବ ଦର୍ଶନ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ।

ମୀନ : – ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରଗତି ହେବ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ। ଚୁକ୍ତିନାମା ପୂରଣ ହେବ। ସମ୍ପର୍କ ଉପକୃତ ହେବ। ନ୍ୟାୟ ପାର୍ଶ୍ୱ ଭଲ ଅଟେ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, ରାଶିଫଳThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *