ମା ବାପା କାମକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ, ୩ ବର୍ଷର ଝିଅ ଏକାକୀ ଯାଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଦେଖାକରିବା ଫୋଟୋ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ

(ସତ୍ୟପାଠ ବ୍ୟୁରୋ) ଭୁବନେଶ୍ୱର : କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ଦେଶର ଅବସ୍ଥା ଭୟଙ୍କର ହୋଇପଡିଛି। କୋଭିଡ୍ -19 ର ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ ସହିତ ଲୋକମାନେ ଜୀବାଣୁ ପ୍ରତି ଅଧିକ ସତର୍କ ହୋଇଗଲେଣି।ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ, ଆଶା ଏବଂ ସ୍ଥିରତା ବିଷୟରେ ଅନେକ ସଶକ୍ତିକରଣ କାହାଣୀ ଆସିଛି। ମେଡିକାଲ୍ ପ୍ରଫେସନାଲମାନେ ଗୀତ ଗାଇବା ଏବଂ ନୃତ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରୋଗୀଙ୍କ ଚାପକୁ ସହଜ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କର ଆଶାବାଦୀ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବାଣ୍ଟିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଅନେକ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ କାହାଣୀରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ। ବୟସ କେବଳ ଏକ ସଂଖ୍ୟା, ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି ବୟସ ଅନୁସାରେ ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ କାମ କରିଥାନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ 3 ବର୍ଷର ଝିଅର ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ନାଗାଲାଣ୍ଡର ଲିପାଭି ନାମକ ଏକ ଛୋଟ ଝିଅ ସାଧାରଣ ଥଣ୍ଡାର ଲକ୍ଷଣ ଅନୁଭବ ହେବାରୁ ନିକଟସ୍ଥ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଚେକଅପ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ସେହି ସମୟରେ କ୍ଷେତକୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯାଇ ଥିବାରୁ ସେ ନିଜେ ହେବୋଲିମି ଶ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ବସିଥିବା ଝିଅର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏକାକୀ ମେଡିକାଲକୁ ଯିବାକୁ ସାହସ କରୁଥିବା ଛୋଟ ଝିଅଟି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ।BJYM ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ବେଞ୍ଜାମିନ୍ ୟେପଥୋମି ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଝିଅଟିର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସହିତ ବେଞ୍ଜାମିନ୍ ୟେପଥୋମି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, “3 ବର୍ଷିୟ ମିସ୍ ଲିପାଭି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଦେଖା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ମେଡିକାଲ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଥଣ୍ଡା ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ଧାନ କ୍ଷେତକୁ ଯାଇଥିବାରୁ ସେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଚେକଅପ୍ ପାଇଁ ନିଜେ ଆସିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ସେ ସାହସିକତା ପାଇଁ ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ନିରାପତ୍ତା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ତଥା ସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ।

The post ମା ବାପା କାମକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ, ୩ ବର୍ଷର ଝିଅ ଏକାକୀ ଯାଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଦେଖାକରିବା ଫୋଟୋ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ appeared first on Satya Patha.

Read Moreଜାତୀୟ, 3year daughter, hospital, Nagaland, Viral photoSatya Patha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *