ଘରର ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ କାଟିବା ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଏହି ସାଧାରଣ ଉପଚାର, ମିଳିବ ସଫଳତା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ପୂଜାରେ ଆରତୀ କରିବା ପାଇଁ କର୍ପୁର ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କର୍ପୁର ଅନେକ ଉପାଚାର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ। କର୍ପୁର ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଥାଏ। ଯଦି ସକାଳ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାର ଘରେ କର୍ପୁର ଆଳତି କରାଯାଏ, ତେବେ ଘରର ସମସ୍ତ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ତ୍ରୁଟି ଦୂର ହୋଇଥାଏ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କର୍ପୁର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ସମାଧାନ …..

  1. ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ, ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଉପରେ ଛୋଟ କର୍ପୁର ଜାଳି ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ଏହା ଅର୍ପଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ମିଳିଥାଏ । ଏହି ପ୍ରତିକାର ନବରାତ୍ରୀରେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇଥାଏ ।
  2. ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ, ହନୁମାନ ଚାଲିସା କରିବା ପରେ କର୍ପୁରରୁ ହନୁମାନଙ୍କ ଆରତୀ କରିବା ଉଚିତ । ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା କମିଯାଏ ।
  3. ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ରୁମରେ କର୍ପୁର ଧୂଆଁ ଦେଲେ ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ ।
  4. ଘରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଆଣିବା ପାଇଁ, କର୍ପୁରକୁ ଘିଅରେ ଭିଜାଇ ଜାଳନ୍ତୁ, ଘରର ସମସ୍ତ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ ।
  5. ସ୍ନାନ ପାଣିରେ କିଛି ବୁନ୍ଦା କର୍ପୁର ତେଲ ମିଶାଇ ଗାଧୋଇବା ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବ ।
  6. ବାସ୍ତୁ ତ୍ରୁଟି ଦୂର କରିବା ପାଇଁ, ଘରେ କର୍ପୁର 2ଟି ଟାବଲେଟ୍ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜରକୁ ଆସିବା ପରି ରଖନ୍ତୁ । ଯେତେବେଳେ ତାହା ଉଡିଯିବ ପୁଣି ତା’ପରେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଟି ରଖନ୍ତୁ । ଏହା କଲେ, ବାସ୍ତୁ ତ୍ରୁଟି ଦୂର ହୁଏ ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, କର୍ପୁର, କର୍ପୁର ଆଳତି, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁ ଉପାଚାରThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *