ନାବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ପିରଲ ଭି ପୁରୀ ଗିରଫ

(ସତ୍ୟପାଠ ବ୍ୟୁରୋ) ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଟିଭି ଅଭିନେତା ପିରଲ ଭି ପୁରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଓ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯିବା ଖବର ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଖବର ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଟିଭି ସହକର୍ମୀ ମାନେ ବିଶ୍ବାସକରି ପାରୁନାହାନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଡିସିପି ଏହି ଖବରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ବଳାତ୍କାର ଓ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗରେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ପିରଲ ଭି ପୁରୀ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହେବାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଆସିଥିଲା। ବଲିଉଡ ବବୁଲ ହେଡ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି ଯେ, ମୁମ୍ବାଇରେ ଜଣେ ଝିଅ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦ୍ୱାରା ବଳାତ୍କାର ଓ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ପରେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ପିରଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଛଡା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ଜଣା ପଡି ନାହିଁ । “ଯଦିଓ ଏହି ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି, ତଥାପି ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା କୌଣସି ସରକାରୀ ନିଶ୍ଚିତତା ନଥିଲା ଏବଂ ତେଣୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବିବରଣୀ ଜଣାଇ ନ ଥିଲୁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ପଟବଏ ଏକ ଅଫିସିଆଲ୍ ନିଶ୍ଚିତକରଣ ପାଇଛି ଯେ ପିରଲ ଭି ପୁରୀକୁ ଭାସାଇ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ଡିସିପି ଅଭିଷେକ ତ୍ରିମୁକେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଓଲିଭ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ (ଭାସାଇ) ଗିରଫ କରିଛି। ତଥାପି ସେ ଉକ୍ତ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି। ଗତକାଲି ରାତିରେ ପୁରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଗତ ସପ୍ତାହରେ ନିଶା ଏବଂ କରଣ ମେହେରାଙ୍କ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ପାଟକୁ ବ୍ୟାପକ ଭାବେ କଭର୍ କରାଯାଇଥିଲା। ଅଭିନେତା ପିରଲ ଭି ପୁରୀ ନାଗିନ୍3 ଏବଂ ବେପନ୍ନା ପ୍ୟାର ଭଳି ଟିଭି ଶୋ’ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

The post ନାବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ପିରଲ ଭି ପୁରୀ ଗିରଫ appeared first on Satya Patha.

Read Moreଅପରାଧ, ଜାତୀୟ, Portal v Puri, rape case, TV actorsSatya Patha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *