ବିବିସି ନ୍ୟୁଜ ଉପସ୍ଥାପକଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ନ୍ୟୁଜ ପଢ଼ୁଥିବା ସମୟରେ ସୁଟ୍ ତଳେ ଶଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା

(ସତ୍ୟପାଠ ବ୍ୟୁରୋ) ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଏକ ସମ୍ବାଦ ଉପସ୍ଥାପକଙ୍କ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବିବିସି ନ୍ୟୁଜ୍ ରିଡର୍ ଶାଉନ ଲେ ଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ସହ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। ଡେଲି ମେଲ ଅନୁଯାୟୀ, ନ୍ୟୁଜ୍ ରିଡର୍ ଶାଉନ ଲେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ଉପରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଉପସ୍ଥାପନ କରୁଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସେ ଅଣ୍ଟା ଉଚ୍ଚ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ଏବଂ ଟାଇ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।ଦ୍ୱିତୀୟ ବ୍ରେକଅପ୍ ପାଇଁ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଡିଜିଟାଲ୍ କ୍ୟାମେରା ଏକ ଭିନ୍ନ କୋଣରେ ପ୍ୟାନ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦେଖୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ତାଙ୍କୁ ଡେସ୍କ ତଳେ ସର୍ଟ ଏବଂ ଗ୍ରୀଷ୍ମ-ପାଗ ସ୍ନେକର୍ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖିଥିଲେ। “ବିବିସି ନ୍ୟୁଜ୍ ରିଡର୍ ଶାଉନ ଲେ ସର୍ଟ ପିନ୍ଧି ନିଜକୁ ଥଣ୍ଡା ରଖନ୍ତି କି? ଯଦି ଏପରି ହୁଏ, ତେବେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଜାଣିବାକୁ ପଡିବ କି?” ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଆଉଜଣେ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ତୁମେ ଭାବୁଛ କି ବ୍ରିଟେନର ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ଉତ୍ତପ୍ତ ଦିନରେ ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ମୁଁ ଶନ୍ ଲେ’ କିମ୍ବା ‘ମୁଁ ଆଜି ସର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛି’? କିଛି ଲୋକ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ବ୍ରଡକାଷ୍ଟରକୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଅନଲାଇନ୍ କଲ ସମୟରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହା କରୁଥିବା ସମାନ କଥା, “ଗତ ବର୍ଷ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କର ଜୁମ୍ କଲ୍ ରେ ଏହା କରିଆସୁଛନ୍ତି!” ଏକ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି।

The post ବିବିସି ନ୍ୟୁଜ ଉପସ୍ଥାପକଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ନ୍ୟୁଜ ପଢ଼ୁଥିବା ସମୟରେ ସୁଟ୍ ତଳେ ଶଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା appeared first on Satya Patha.

Read Moreଦେଶ ବିଦେଶ, Bbc, BBC news, Viral photoSatya Patha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *