ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୧ ହଜାର ୩୪୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ: ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ୧୧ ହଜାର ୩୪୭ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ଆଜି ସର୍ବାଧିକ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ୧୮୦୧, ଅନୁଗୁଳରୁ ୧୦୬୦, ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ୧୦୦୯, କଟକରୁ ୬୯୭, ସୁନ୍ଦରଗଡରୁ ୬୯୭, କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ୪୮୬, ଭଦ୍ରକରୁ ୪୫୪, ନୟାଗଡରୁ ୪୦୮, କଳାହାଣ୍ଡିରୁ ୩୪୯, ବୌଦ୍ଧରୁ ୩୪୫, ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୩୧୮, ଯାଜପୁରରୁ ୩୧୫, ବାଲେଶ୍ବରରୁ ୨୮୪, ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୨୮୪, ପୁରୀରୁ ୨୬୩, ବରଗଡରୁ ୨୪୯, ରାୟଗଡାରୁ ୨୩୪, କୋରାପୁଟରୁ ୨୧୦, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୨୦୦, ଝାରସୁଗୁଡାରୁ ୧୮୭, ଗଞ୍ଜାମରୁ ୧୫୦, ବଲାଙ୍ଗୀରିରୁ ୧୪୧, ମାଲକାନାଗିରିରୁ ୧୧୩, କନ୍ଧମାଳରୁ ୧୦୯, ସୋନପୁରରୁ ୧୦୬, ଗଜପତିରୁ ୯୨, ଦେବଗଡରୁ ୭୩, ନୂଆପଡ଼ାରୁ ୬୬, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୨୮, କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୧୨ ଏବଂ ଷ୍ଟେଟ ପୁଲରୁ ୩୩୭ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି।

ଏହି ସୁସ୍ଥ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ମିଶାଇ ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ ୭ ଲକ୍ଷ ୨୪ ହଜାର ୪୦୨ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ତେବେ ରାଜ୍ୟରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭ ଲକ୍ଷ ୯୮ ହଜାର ୬୯୯ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିବାବେଳେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ୭ ଲକ୍ଷ ୧୩ ହଜାର ୫୫ ଜଣ। ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ସକ୍ରିୟ ଆକ୍ରାନ୍ତ ରହିଛନ୍ତି ୭୧ ହଜାର ୩୩୨ ଜଣ। ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୯୧୨ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ରାଜ୍ୟ ଖବର, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଓଡିଶା, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *