ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ଜୁନ 4 ତାରିଖ ଶୁକ୍ରବାରରେ ଏହି ପାଞ୍ଚୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ

ମେଷ: – ଆଜିର ଦିନଟି ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଟେ। ବୃତ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଜ୍ଞାନ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଯୋଗ ରହିଛି। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧିରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ତୁମେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳ ହେବ।

ବୃଷ: – ଯେକୈଣସି ମୂଲ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କାମ ଶେଷ ହେବ। ତୁମର ଦାୟିତ୍ବକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର। ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସରକାରଙ୍କ ପାଖରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ: – ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟ କୈଶଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ। ବୃତ୍ତିଗତ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ। ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରଗତିଶୀଳ ଖବର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତୁ।

କର୍କଟ: – ଦିନ ଆରମ୍ଭରେ ଅଳସୁଆ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବା ଶୁଭ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଆଣିବ। ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୂତନ ସଫଳତା ମିଳିବ।  ନୂଆ ପୋଷାକ ପାଇବେ।

ସିଂହ: – ରାଜନୈତିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅବରୋଧ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆର୍ଥିକ ବିଶେଷ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଅନୁକୂଳ ଖବର ପାଇବେ। ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଏକ ସୁଖଦ ଖବର ଆସିବ।

କନ୍ୟା: – ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଜନମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ଅଳସୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ ଏବଂ ବିଳମ୍ବ କର ନାହିଁ । ଜମି, ଗୃହ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ମନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଯିବ। ତୁମେ ଋଣରୁ ମୁକ୍ତ ହେବ।

ତୂଳା: – ତୁମର ଦୈନିକ କର୍ମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ସଫଳତା ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପରିବାରରେ ସହଯୋଗର ପରିବେଶ ରହିବ। କ୍ରୋଧ ପ୍ରକୃତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ବିଛା : – ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଆଚରଣ ହେତୁ ମନ ଦୁଃଖିତ ହେବ। କୈଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ରଣନୀତି ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ସମ୍ଭବ। ଚାକିରିରେ ଲୋଭୀ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିବାହ ଆଲୋଚନା ସଫଳ ହେବ। ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ, ଧାର୍ମିକ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ଧନୁ : – ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତିର ଭୁଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ହେବେ। ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ସଫଳ ହେବ। କାରବାରର ଜନିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଋଣ ଟଙ୍କା ନ ପାଇବା କାରଣରୁ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ମକର : – ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ନ ପାଇ ମନ ଦୁଃଖିତ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ହେଉଛି ସଫଳତାର ସମଷ୍ଟି । ପିଲାମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ।

କୁମ୍ଭ: – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ। ପୁରୁଣା ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ।

ମୀନ : – ସାଙ୍ଗମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ବିଷୟରେ କଥା ହେବେ। ଅବାଞ୍ଛିତ ଜିନିଷରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ପାରିବାରିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଅଧିକ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିବ। ଋଣର ଅଧିକତା ଚାପ ବଢାଇବ।

Read Moreଆଜିର ଖବର, ଧର୍ମ, ରାଶିଫଳThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *