ବିଧାୟକ ସୁଖପାଲ ଖଇରାଙ୍କ ସମେତ APP ର 2 ବିଧାୟକ ପଂଜାବ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେଲେ

(ସତ୍ୟପାଠ ବ୍ୟୁରୋ) ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପଂଜାବ ବିଧାୟକ ସୁଖପାଲ ସିଂ ଖଇରାଙ୍କ ସହ APP ବିଧାୟକ ଜଗଦେବ ସିଂ କମଲୁ ଏବଂ ପିରମାଲ ସିଂ ଖାଲସା ଗୁରୁବାର ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାସହ ସିଏମ କ୍ୟାପ୍ଟ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସ ଅଶାନ୍ତି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି।ଏବଂ ଅନେକ ବିଧାୟକ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ରହିଛି। ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ମତଭେଦକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ୟାନେଲ ସହ ସାକ୍ଷାତ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ପଞ୍ଜାବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂ ଏହି ତିନି ଜଣ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ପାର୍ଟି ଫୋଲ୍ଡରେ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି। ପଞ୍ଜାବ କଂଗ୍ରେସ କହିଛି ଯେ “ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ @ କ୍ୟାପ୍ଟ_ମରିନ୍ଦର ସିଂ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ @ ସୁଖପାଲଖାଇରା ବିଧାୟକ ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିରୋଧୀଦଳର ନେତା ତଥା ତାଙ୍କର ଦୁଇ APP ବିଧାୟକ ସହକର୍ମୀ ଜଗଦେବ ସିଂ କମଲୁ, ବିଧାୟକ ମୌର ଏବଂ ପିରମଲ ସିଂ ଧଉଳା, ବିଧାୟକ ବହାଦୁରଙ୍କୁ ଦଳରେ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି।ପଂଜାବ କଂଗ୍ରେସ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ରେ ଏହା ଜଣାଇଛି। କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିବା ପରେ ଖଇରା ଡିସେମ୍ବର 2015 ରେ AAP ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ସେ AAP ଟିକେଟ୍ ରେ 2017 ରେ ଭୋଲାଥ ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ଅବଶ୍ୟ, ସେ ଜାନୁୟାରୀ 2019 ରେ AAP ର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟତାରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିଲେ। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ 2022 ପଞ୍ଜାବ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

The post ବିଧାୟକ ସୁଖପାଲ ଖଇରାଙ୍କ ସମେତ APP ର 2 ବିଧାୟକ ପଂଜାବ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେଲେ appeared first on Satya Patha.

Read Moreଜାତୀୟ, ରାଜନୀତି, App, punjab cm, Punjab CongressSatya Patha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *