ବିସ୍ତୁତ ରାଶିଫଳ: ମେ 3 ତାରିଖ ଗୁରୁବାରରେ ଛଅଟି ରାଶିର ବନ୍ଦ ପଡିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଖୋଲିବ

ମେଷ- ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ । ଆଜି ସୁଖ ଏବଂ ତୃପ୍ତି ରହିବ। ଭ୍ରମଣ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଇପାରିବ। ସମୟର ଅନୁକୂଳତାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ। ଟଙ୍କା ହାସଲ ସହଜ ହେବ।

ମେଷ- ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ । ଆଜି ସୁଖ ଏବଂ ତୃପ୍ତି ରହିବ। ଭ୍ରମଣ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଇପାରିବ। ସମୟର ଅନୁକୂଳତାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ। ଟଙ୍କା ହାସଲ ସହଜ ହେବ। ଚାକିରିରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଏବଂ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ।

ବୃଷ- ବିବାଦକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ରହିପାରେ। କାରବାରକୁ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ କର ନାହିଁ। ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ମନ୍ଥରତା ହୋଇପାରେ। ଆୟରେ ନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ। ଶୀଘ୍ର ଉନ୍ନତି ହେବ।

ମିଥୁନ- ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିବ। ସେୟାର ବଜାର ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ । ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ। ଅନ୍ୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ।

କର୍କଟ- ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ରହିବ। ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଆପଣ ଭୁଲିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସୁଖ ରହିବ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ସିଂହ- ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ନୂତନ ପୋଷାକ ମିଳିପାରିବ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଚାକିରିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ। ସେଠାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । କୈଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ରଖନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ ।

ତୂଳା- ଯାତ୍ରା ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବେ। ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବ। ଖରାପ ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଚାକିରିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ, ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ। ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ତତ୍ପରତା ନାହିଁ ।

ବିଛା- କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଏହି ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବେ। ତୁରନ୍ତ କୈଣସି ଲାଭ ହେବ ନାହିଁ । ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିପାରିବ। ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଗତିଶୀଳ ହେବ । ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅ ନାହିଁ।

ଧନୁ- ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ଏକ ଧାରା ମନରେ ରହିବ। ଆପଣ ସତସଙ୍ଗର ଲାଭ ପାଇବେ। ରାଜନୈତିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ହଟାଇ ପରିସ୍ଥିତି ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଆପଣ ଅଂଶୀଦାର ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ବିବାଦକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିବେକ ଅନୁସାରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ । ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅ ନାହିଁ ।

ମକର- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଆଘାତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣା ହେତୁ ବହୁତ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ। କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆୟ ଜାରି ରହିବ। ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ଧୀର ହେବ।

କୁମ୍ଭ- କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଚାକିରିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ। କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି।

ମୀନ- ଜମି, ନିର୍ମାଣ, ଘର ଏବଂ ଦୋକାନ ଇତ୍ୟାଦି କିଣିବା ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରିବା ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ। ବେକାରୀ ଦୂର ହେବ। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିପାରିବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ। ଚାରିଆଡେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ। ଉତ୍ସାହ ଜାରି ରହିବ। ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ କମିଯିବ।

Read MoreThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *