ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୦ ହଜାର ୫୯୪  ଆକ୍ରାନ୍ତ: ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ୧୦ ହଜାର ୫୯୪ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଆଜି ସର୍ବାଧିକ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ୧୧୭୯, କଟକରୁ ୧୧୫୨, ଅନୁଗୁଳରୁ ୯୬୯, ସୁନ୍ଦରଗଡରୁ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ୧୦ ହଜାର ୫୯୪ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ଆଜି ସର୍ବାଧିକ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ୧୧୭୯, କଟକରୁ ୧୧୫୨, ଅନୁଗୁଳରୁ ୯୬୯, ସୁନ୍ଦରଗଡରୁ ୭୨୩, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୬୧୮, ବାଲେଶ୍ବରରୁ ୫୦୭, ପୁରୀରୁ ୪୫୬, ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ୪୫୩, କଳାହାଣ୍ଡିରୁ ୩୯୭, ଭଦ୍ରକରୁ ୩୭୭, ବରଗଡରୁ ୩୫୭, ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୩୧୭, ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୨୯୬, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୨୧୧, ରାୟଗଡାରୁ ୨୧୧, କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ୧୯୮, ଗଞ୍ଜାମରୁ ୧୯୭, ବଲାଙ୍ଗୀରିରୁ ୧୯୫, ସୋନପୁରରୁ ୧୯୦, ନୟାଗଡରୁ ୧୮୪, କୋରାପୁଟରୁ ୧୮୧, ବୌଦ୍ଧରୁ ୧୭୭, ଯାଜପୁରରୁ ୧୭୦, ଝାରସୁଗୁଡାରୁ ୧୨୫, କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୧୧୬, ମାଲକାନାଗିରିରୁ ୧୧୬, କନ୍ଧମାଳରୁ ୧୦୧, ଦେବଗଡରୁ ୮୭, ଗଜପତିରୁ ୭୨, ନୂଆପଡାରୁ ୬୦ ଏବଂ ଷ୍ଟେଟ ପୁଲରୁ ୨୦୨ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି।

ଏହି ସୁସ୍ଥ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ମିଶାଇ ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ ୭ ଲକ୍ଷ ୨ ହଜାର ୬୨୧ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ତେବେ ରାଜ୍ୟରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାର ୧୩୧ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏବେ ସକ୍ରିୟ ଆକ୍ରାନ୍ତ ରହିଛନ୍ତି ୮୭ ହଜାର ୨୨୦ ଜଣ। ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୮୩୧ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି।

Read MoreThe Samikhsya Odia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *